Cegielnia

Już od ponad 60 lat cegielnia w Radoszycach zajmuje się wytwarzaniem cegły pełnej, od kilkunastu lat produkowane są również cegły drążone. Wyroby te w odróżnieniu od wielu podobnych produktów dostępnych na rynku, charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną, równym kształtem oraz pięknym ceglasto-czerwonym kolorem. Dzięki ręcznemu sortowaniu cegły klient otrzymuje najlepszy produkt, na palecie praktycznie nie ma wyrobów wybrakowanych, gdzie w przypadku konkurencyjnych producentów zwykle normą jest udział braków wynoszący nawet do 15 %.

Uzupełnieniem oferty tradycyjnych wyrobów ceramiki budowlanej są produkty takie jak mączka ceglana, kruszywo ceramiczne, różnego rodzaju gliny i zaprawy. Wyroby te powstają poprzez wypalanie i kruszenie czystej, naturalnej, czerwonej gliny, wydobywanej w Kopalni Szkucin.Cegła produkowana w Radoszycach wypalana jest w piecu kręgowym Hoffmanna. Tego typu budowle technologiczne należą do najstarszych konstrukcji służących do wypalania cegły, niektóre z nich są już uznane za zabytkowe. Jednak ze względu na wiele zalet, takie piece są wciąż użytkowane w cegielniach. Poniżej prezentujemy unikalne zdjęcia wykonane w okresie zimowym, kiedy piec jest pusty:


 

Wszelkie prawa zastrzeżone - Copyright © 2001 - 2021 CERADBUD - Realizacja projektu: Nanotechnic

Taki pożyczka weźmie też student.Pożyczka na raty jest wyrobem pewnym.Powstaje zatem zapytanie - jakie przedsiębiorstwa użyczają kredytów na 60 dni? Na aktualnym sektorze nie znajdziemy dużej liczby przedsiębiorstw udzielających kredytów krótkoterminowych na nadmieniony okres, jak oczywiście nie oznacza, że tego rodzaju propozycje są niedostępne.Postanawiając się na rzeczową firmę pozabankową, zwróć atencję metrów. in.Pożyczka od 18 latek dostępna wydaje się w kompaniach takich jak Wonga, Szybka Kasa chwilówki online.Również wolno ją otrzymać na rachunek rozliczeniowy bankowe otwarcie według skończeniu wszelkich sprawy formalne.Komu kierowane są błyskawiczne pożyczki na rzecz zadłużonych?.Dzięki czemu kredyty dla studenta i ludzi młodocianych nieuczących się są sposobem w chwilowe podreperowanie domowego budżetu.Wszelkie firmy pożyczkowe mają własne witryny www, jakie istnieją równocześnie formularzami zgłoszeniowym oraz wnioskami internetowego na temat kredyty w sieci.